Ogólnopolskie Centrum Medyczne opinia

Wśród wielu medycznych firm funkcjonujących na naszym rynku ta zasługuje na szczególną uwagę. Przede wszystkim Ogólnopolskie Centrum Medyczne jest przyjaźnie nastawione do potencjalnych klientów. Stara się w jak najrzetelniejszy sposób zaspokoić potrzeby wszystkich, którzy oczkują pomocy specjalistów. OCM w pierwszym rzędzie wykazuje troskę o osoby w podeszłym wieku. Pacjenci z ukończonym 60 rokiem życia wymagają opieki lekarza geriatry, mogą ją bez problemu uzyskać w OCM. Pacjent, który ukończył 60 lat w pierwszej kolejności powinien udać się do takiego specjalisty z uwagi na schorzenia które są specyficzne dla tej grupy pacjentów.

Aby dostać się do lekarza specjalisty nie potrzeba czekać miesiącami ani też stać w kolejce po numerek. Wizyta może być zamówiona przez telefon i przez internet gdzie jest dostępny specjalnie przygotowany formularz. Ceny jakie za swoje usługi pobiera Centrum są niskie na tyle aby seniorzy z niewielkimi finansami mogli z ich oferty korzystać w jak największej liczbie. Wszystkie te zalety znajdują swoje potwierdzenie w ilości funkcjonujących w kraju placówek OCM. W całym kraju jest ich już 800, świadczy to o wysokim poziomie świadczonych przez tą firmę usług jej rzetelności i uczciwości w stosunku do klienta jakim jest pacjent. Wystarczy powiedzieć, że OCM gwarantuje dostęp do 20 rodzajów specjalistów co w połączeniu z profesjonalizmem i rzetelnością podnosi wysoko standard tej placówki.

Atrakcyjność finansową gwarantuje oferta abonamentowa, które mogą wykupić pacjenci. Są one dostępne w kilku wariantach. Jest to abonament dla tych potrzebujących tylko podstawowej opieki medycznej, specjalistyczny abonament rehabilitacyjny, oraz dla bardziej wymagających abonament Zdrowy Senior Premium, obejmuje on kompleksową opiekę medyczną, konsultacje profesorskie, rehabilitację i tomografię. Wielu pacjentów poleca usługi Centrum kolejnym znanym sobie osobom. Jest to ogromna rekomendacja dla tej firmy, a przy tym przyciąga coraz więcej osób. Mimo to można z powiedzieć, że OCM stawia na jakość swoich usług,a nie na ilość pacjentów.

Warto też zwrócić uwagę na fakt iż Ogólnopolskie Centrum Medyczne im. św. Łukasza zostało laureatem projektu RZETELNI w OCHRONIE ZDROWIA na rok 2015. Zadaniem pomysłodawców tego projektu jest wyłonienie tych podmiotów, które w swoich działaniach skupiają się przede wszystkim na dobru pacjenta. Wykazują się konkurencyjnością i rzetelnością ale też kierują się szeroko pojętą etyką i profesjonalizmem. Przyznane wyróżnienie potwierdza wysoki standard z jakim działają firmy OCM.